Jste zde

Nabídka zaměstnání

Přípravář/ka staveb

Chcete být součástí týmu při realizaci zajímavé stavby? Jsme společnost SMO a. s. s velmi širokým polem působnosti… Zabýváme se především stavební činností, developerskými projekty, děláme v autodopravě, a poskytujeme i ubytovací služby. Na českém trhu jsme od roku 1991 a od té doby stabilně rosteme. Chceme pro naše stavbyvedoucí oporu, proto hledáme komunikativního a samostatného člověka na pozici: PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEB Dokážete se zorientovat ve stavební dokumentaci? Umíte komunikovat s lidmi? Dokážete dobře a rychle reagovat na požadavky stavby?

Vedoucí střediska přípravy

Chcete být součástí stavebního týmu? Jsme společnost SMO a. s. s velmi širokým polem působnosti… Zabýváme se především stavební činností, developerskými projekty, děláme v autodopravě, a poskytujeme i ubytovací služby. Na českém trhu jsme od roku 1991 a od té doby stabilně rosteme. Chceme pro naše stavbyvedoucí oporu, proto hledáme komunikativního a samostatného člověka na pozici: VEDOUCÍ STŘEDISKA PŘÍPRAVY Dokážete se zorientovat ve stavební dokumentaci? Umíte komunikovat s lidmi? Dokážete vést a motivovat tým lidí? Pokud je Vaše odpověď 3x „ano“, zřejmě hledáme právě Vás!

PŘIJMEME, HLEDÁME, NABÍZÍME PRACOVNÍ POZICE ( seznam)

Automechanik, opravář staveních strojů

požadavky - vyučení v oboru automechanik, popř. opravář stavebních strojů, řidičský  průkaz B, C, spolehlivosti, zodpovědnost, místo výkonu práce Otrokovice – Kvítkovice

nabízíme – zázemí silné společnosti, příspěvek na stravování, příspěvky na penzijní připojištění, diety, nekuřácký příspěvek, možnost využití volného času v rekreačních střediscích společnosti, sportovní akce pořádané zaměstnavatelem.